RAADSLEDEN De Onafhankelijken M.C. (Marja) Geerdes E m.geerdes@oudewater.nl CDA K. (Kees) de Bruijn E k.debruijn@oudewater.nl R.A. (René) van den Hoogen E r.vandenhoogen@oudewater.nl G. (Gert) Koffeman E g.koffeman@oudewater.nl W.K. (Wim) Knol E w.knol@oudewater.nl Mw. J.J. (Judith) de Vor-van de Bunt E j.devor@oudewater.nl Y.G. (Yasmin) Noordberg E y.noordberg@oudewater.nl J.W. (JanWouter) van Wijngaarden E j.vanwijngaarden@oudewater.nl A.Th. (Dolf) Wildeman E d.wildeman@oudewater.nl VVD-D66 I.P.F. (Ignace) Boreel de Mauregnault E i.boreel@oudewater.nl ChristenUnie-SGP J. (Jan) Broere E j.broere@oudewater.nl Mw. A.P.M. (Elly) van Wijk E e.vanwijk@oudewater.nl A.J. (Ben) van Winden E b.vanwinden@oudewater.nl 27 Pagina 28

Pagina 30

Voor edities, online PDF's en reisgidsen zie het Online Touch beheersysteem systeem. Met de mogelijkheid voor een e-commerce shop in uw folders.

Stadsgids Oudewater 2015/16


You need flash player to view this online publication